कञ्चनपुरबाट नेकपा बहुमतका ८ जना पक्राउ

कञ्चनपुर । कञ्चनपुरबाट नेकपा बहुमतका आठ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

भीमदत्त नगरपालिका-४ भृकुटी मावि मतदान केन्द्रबाहिर निर्वाचन विरोधी गतिविधि गरेको भन्दै प्रहरीले जिल्ला इन्चार्ज हरिष दयाल लगायतलाई आइतबार बिहान नियन्त्रणमा लिएको हो ।

बिहान करिब साढे ९ बजे दयाल नेतृत्वको समूहले मतदान स्थल बाहिर पर्चा पम्प्लेट देखाएर चुनावको विरोध जनाएको थियो ।

वडा प्रहरी कार्यालय महेन्द्रनगरबाट प्रहरी निरीक्षक प्रकाश सिंह भण्डारीको कमाण्डमा रहेको टोलीले कञ्चनपुरको बेदकोट नगरपालिका-७ गाउजीका ४२ वर्षीय हरिष दयाल, भिमदत्त नगरपालिका-९ मटेनाका २४ वर्षीय दीपेन्द्र ऐरी, वडा नम्बर-१ बाराकुण्डाका ३० वर्षीय सुरेन्द्र धानुक र वडा नम्बर-८ तिलाचौरका २१ वर्षीय विरेन्द्र नाथलाई पक्राउ गरेको हो ।

यसैगरी भीमदत्त नगरपालिका-२ उल्टाखामका २४ वर्षीय सुरज मल्ल, भिमदत्त नगरपालिका-९ मटेनाका २१ वर्षीय सुरेश नाथ ,वडा नम्बर-१८ कटानका ३० वर्षीय वीरेन्द्र शाह र शुक्लाफाँटा नगरपालिका-८ मणिकाधामका ४० वर्षीय नक्साल विष्टलाई पनि प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments